CONILL

CONILL

Producte fàcil de cuinar, saludable i gustós.

10,90 €/kg
Pes aprox. per unitat: 1,100 kg
Preu aprox. per unitat: 11,99 €/unitat

 unitats

Com vols que t'ho preparem?
Afegir